Annelies Vandecasteele
Begeleidster oudste lager
annelies@kleinetovenaar.be
Birgit Durnez
Begeleidster opvang/middagmaal
birgitd@kleinetovenaar.be
Birgit Lievens
Begeleidster oudste lager
birgit@kleinetovenaar.be
Bram Degryse
Begeleider oudste kleuter
bram@kleinetovenaar.be
Chàbeli Cottyn
Begeleidster oudste kleuter
chabeli@kleinetovenaar.be
Elise Debruyne
Begeleidster opvang/middagmaal
elise@kleinetovenaar.be
Giovanni Vandenbussche
Sportleerkracht
giovanni@kleinetovenaar.be
Hanne Daenens
Begeleidster jongste lager
hanne@kleinetovenaar.be
Jan Devos
Coördinator
jan@kleinetovenaar.be
Janne Lamoral
Begeleidster jongste kleuter
janne@kleinetovenaar.be
July Bara
Begeleidster opvang/middagmaal
july@kleinetovenaar.be
Merel Chevrolet
Begeleidster kleuter & peuter
merel@kleinetovenaar.be
Merijn Vandromme
Begeleider jongste lager
merijn@kleinetovenaar.be
Olivia Dewilde
Begeleidster oudste kleuter
olivia@kleinetovenaar.be
Sarah Van Roye
Zorg
sarah@kleinetovenaar.be
Sien Taillieu
Administratief medewerker
sien@kleinetovenaar.be
Sofie Foulon
Zorg
sofie@kleinetovenaar.be
Stefanie Hamerlinkc
Begeleidster jongste kleuter
stefanieh@kleinetovenaar.be
Stefanie Seynaeve
Begeleidster middelste lager
stefanie@kleinetovenaar.be