Hanne Daenens
Begeleidster jongste lager
hanne@kleinetovenaar.be
Jan Devos
Coördinator
jan@kleinetovenaar.be
Giovanni Vandenbussche
Sportleerkracht
giovanni@kleinetovenaar.be
Anja Dheedene
Administratief medewerkster
anja@kleinetovenaar.be
Joke Balcaen
Begeleidster middelste lager
joke@kleinetovenaar.be
Olivia Dewilde
Begeleidster oudste kleuter
olivia@kleinetovenaar.be
Merijn Vandromme
Begeleider jongste lager
merijn@kleinetovenaar.be
Bram Degryse
Begeleider oudste kleuter
bram@kleinetovenaar.be
Vriginie Vandamme
Begeleidster kleuter & peuter
virginie@kleinetovenaar.be
July Bara
Begeleidster opvang
july@kleinetovenaar.be
Birgit Lievens
Begeleidster oudste lager
birgit@kleinetovenaar.be
Sofie Foulon
Zorg
sofie@kleinetovenaar.be
Merel Chevrolet
Begeleidster peuter
merel@kleinetovenaar.be
Stefanie Seynaeve
Begeleidster middelste lager
stefanie@kleinetovenaar.be
Laurence Gies
Begeleidster opvang & onderhoud
laurence@kleinetovenaar.be